Опорні ролики шипового типу KRVE52-X-PP
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 52,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 24,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 66,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 24,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,80 mm | осьова шайба звису |