Опорні ролики шипового типу KRVE30-X-PP-B
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 30,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 12,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 40,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 14,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,60 mm | осьова шайба звису |