Опорні ролики шипового типу KRV40-PP-B
Основні розміри для KRV40-PP-B
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 40,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 18,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 58,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 20,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,80 mm | осьова шайба звису |