Зірочка (попередньо просвердлена для конічної втулки) KR06B-1-Z017-1008
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| z | 17 | кількість зубів |
| pt | 3/8" 9,53 mm |
Крок (дюйми) - Розміри роликового ланцюга крок ланцюга (метричний) - Розміри роликового ланцюга |
| b1 | 7/32" 5,72 mm |
| d1 | 6,35 mm | Діаметр ролика - Розміри роликового ланцюга |
| Dk | 55,30 mm | Діаметр наконечника (шестерня) |
| Dt | 51,83 mm | Діаметр ділильної окружності (передача) |
| Dn | 40,00 mm | Діаметр маточини |
| D | 10,00 mm | Діаметр пілотного отвору |
| L | 28,00 mm | Загальна довжина |
| C | 1,00 mm | Ширина радіуса |
| r | 10,00 mm | Радіус шестерні |
| Zb | 5,30 mm | Ширина зуба |