Koło zębate (wstępnie nawiercone pod tuleję stożkową) KR06B-1-Z017-1008
Główne wymiary dla KR06B-1-Z017-1008
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| z | 17 | Liczba zębów |
| pt | 3/8" 9,53 mm |
Skok (cale) - Wymiary łańcucha rolkowego Skok (metryczna) - Wymiary łańcucha rolkowego |
| b1 | 7/32" 5,72 mm |
| d1 | 6,35 mm | Średnica rolki - Wymiary łańcucha rolkowego |
| Dk | 55,30 mm | Średnica końcówki (uzębienie) |
| Dt | 51,83 mm | Średnica koła podziałowego (przekładnia) |
| Dn | 40,00 mm | Średnica piasty |
| D | 10,00 mm | Średnica otworu prowadzącego |
| L | 28,00 mm | całkowita długość |
| C | 1,00 mm | Szerokość promienia |
| r | 10,00 mm | Promień przekładni |
| Zb | 5,30 mm | Szerokość zęba |