Радіальний кінець стрижня GIKR20-PW (також відповідає ISO 8139)
Основні розміри для GIKR20-PW
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0,021 mm, (допуск на отвір: H7 (середнє арифметичне)) |
| D | 40,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 25,00 mm | терпимість: -0,120 mm |
| dK | 34,93 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 24,30 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 50,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M20x1,5 | Внутрішня різьба, права різьба |
| d4 | 27,50 mm | Діаметр валу |
| d5 | 35,00 mm | Діаметр валу |
| h1 | 77,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 18,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 14,00 mm | Кут нахилу |
| l3 | 33,00 mm | Довжина нитки |
| l4 | 102,00 mm | Загальна довжина |
| l5 | 10,00 mm | довжина пояса кінця вудилища |
| l7 | 26,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
| W | 30,00 mm | ширина гайкового ключа |
| r1s | 0,30 mm | хв. крайова відстань |
|---|---|---|
| Cr | 57.000 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 45.600 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | 0 mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,04 mm | максимум радіальний зазор |