Радіальний кінець стрижня GIKR18-PW
Основні розміри для GIKR18-PW
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 18,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0,018 mm, (допуск на отвір: H7 (середнє арифметичне)) |
| D | 35,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 23,00 mm | терпимість: -0,120 mm |
| dK | 31,75 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 21,80 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 46,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M18x1,5 | Внутрішня різьба, права різьба |
| d4 | 25,00 mm | Діаметр валу |
| d5 | 31,00 mm | Діаметр валу |
| h1 | 71,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 16,50 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 15,00 mm | Кут нахилу |
| l3 | 32,00 mm | Довжина нитки |
| l4 | 94,00 mm | Загальна довжина |
| l5 | 10,00 mm | довжина пояса кінця вудилища |
| l7 | 25,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
| W | 27,00 mm | ширина гайкового ключа |
| r1s | 0,30 mm | хв. крайова відстань |
|---|---|---|
| Cr | 47.500 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 46.900 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | 0 mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,04 mm | максимум радіальний зазор |