Радіальний кінець стрижня GAL80-DO-2RS
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | діаметр валу, терпимість: -0,015 mm |
| D | 120,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 55,00 mm | терпимість: -0,150 mm |
| dK | 105,00 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 89,40 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 180,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M64x4-LH | Різьба зовнішня, ліва різьба |
| h | 270,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 47,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 6,00 mm | Кут нахилу |
| l1 | 140,00 mm | Довжина валу зовнішня різьба |
| l2 | 360,00 mm | Загальна довжина |
| l7 | 100,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
| r1s | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
|---|---|---|
| Cr | 400.000 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 689.000 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | 0,06 mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,14 mm | максимум радіальний зазор |