Радіальний кінець стрижня GAL40-DO-2RS
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | діаметр валу, терпимість: -0,012 mm |
| D | 62,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 28,00 mm | терпимість: -0,120 mm |
| dK | 53,00 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 45,00 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 92,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M39x3-LH | Різьба зовнішня, ліва різьба |
| h | 150,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 23,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 7,00 mm | Кут нахилу |
| l1 | 86,00 mm | Довжина валу зовнішня різьба |
| l2 | 196,00 mm | Загальна довжина |
| l7 | 48,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
| r1s | 0,60 mm | хв. крайова відстань |
|---|---|---|
| Cr | 100.000 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 194.000 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | 0,04 mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,12 mm | максимум радіальний зазор |