Täcktypsrulle med ok med IR NATR30-UG
Huvuddimensioner för NATR30-UG
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | yttre diameter |
| B | 29,00 mm | bredd |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstånd |