Ige típusú pálya görgő IR -vel NATR30-UG
Fő dimenziók NATR30-UG
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Tengely átmérője |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | külső átmérő |
| B | 29,00 mm | szélesség |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. él távolság |