Łożyska zbitne VSI250855-H-ZT-RL1
4 stożkowe smarowniczki, DIN 71412-A S8x1, równomiernie rozmieszczone na obwodzie
Główne wymiary dla VSI250855-H-ZT-RL1
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| di | 710,00 mm | wewnętrzna średnica |
| DaZT -IT8 | 953,00 mm | Średnica centrująca Pierścień zewnętrzny (tolerancja: -IT8) |
| Di | 853,00 mm | wewnętrzna średnica Pierścień zewnętrzny |
| daZT -IT8 | 855,00 mm | Średnica centrująca Pierścień wewnętrzny (tolerancja: -IT8) |
| La | 915,00 mm | Koło boiska otwór montażowy Pierścień zewnętrzny |
| Li | 794,00 mm | Koło boiska otwór montażowy Pierścień wewnętrzny |
| ni | 28 | |
| Fr | 339 kN | Dopuszczalne połączenie cierne śrub mocujących |
| d0 | 730,00 mm | Średnica koła podziałowego przekładni |