Rolka nośna ze stali nierdzewnej SNATV30-PP
Główne wymiary dla SNATV30-PP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | średnica wału |
| d2 | 51,00 mm | Ogranicz średnicę podkładki oporowej |
| D | 62,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 29,00 mm | szerokość |
| C | 28,00 mm | szerokość pierścienia zewnętrznego |
| rmin. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |