Ruostumaton ikäratarulla w/ ir SNATV30-PP
Tärkeimmät mitat SNATV30-PP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 29,00 mm | leveys |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. reunan etäisyys |