Rolki gąsienicowe typu kołkowego KRVE80-X-PP-B
Główne wymiary dla KRVE80-X-PP-B
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| D | 80,00 mm | Średnica zewnętrzna, Rolka gąsienicowa |
| d | 35,00 mm | Dopasuj średnicę kołka / kołka rolkowego |
| B | 100,00 mm | Szerokość rolki |
| C | 35,00 mm | Szerokość zewnętrznego pierścienia |
| C1 | 1,00 mm | Podkładka osiowa zwisu |