Rolki gąsienicowe typu kołkowego KRVE35-X-PP
Główne wymiary dla KRVE35-X-PP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| D | 35,00 mm | Średnica zewnętrzna, Rolka gąsienicowa |
| d | 20,00 mm | Dopasuj średnicę kołka / kołka rolkowego |
| B | 52,00 mm | Szerokość rolki |
| C | 18,00 mm | Szerokość zewnętrznego pierścienia |
| C1 | 0,80 mm | Podkładka osiowa zwisu |