Rolki gąsienicowe typu kołkowego KRV62-X-PP-B
Główne wymiary dla KRV62-X-PP-B
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| D | 62,00 mm | Średnica zewnętrzna, Rolka gąsienicowa |
| d | 24,00 mm | Dopasuj średnicę kołka / kołka rolkowego |
| B | 80,00 mm | Szerokość rolki |
| C | 29,00 mm | Szerokość zewnętrznego pierścienia |
| C1 | 0,80 mm | Podkładka osiowa zwisu |