Łożysko o cienkim przekroju K17008AR0 Rodzaj K08 Seria wymiarowa A
Główne wymiary dla K17008AR0
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Średnica wału (metryczna) |
| D | 186,00 mm | Średnica zewnętrzna (metryczna) |
| d1 | 175,90 mm | |
| D1 | 180,10 mm | |
| D2 | 182,10 mm | |
| B | 8,00 mm | szerokość (metryczna) |
| rmin | 0,840 mm | min. odległość krawędzi |