Łożysko toroidalne C41/500-M1B
Główne wymiary dla C41/500-M1B
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | średnica wału |
| D | 830,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 325,00 mm | szerokość |
| d2 | 598,70 mm | Średnica barku pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 739,20 mm | Średnica toczenia na pierścieniu zewnętrznym |
| S1 | 15,00 mm | Dopuszczalne przesunięcie osiowe |
| Da max. | 708,00 mm | wymiar połączenia |
| Da min. | 798,00 mm | wymiar połączenia |
| da max. | 532,00 mm | wymiar połączenia |
| da min. | 594,00 mm | wymiar połączenia |
| ra | 6,00 mm | Avrundingsradius |
| Ca | 7,50 mm | recorrido de desplazamiento axial máx. |