Łożysko kulkowe skośne dwurzędowe 3304-B-2RSR-TVH
Główne wymiary dla 3304-B-2RSR-TVH
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | średnica wału |
| D | 52,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 22,20 mm | szerokość |
| a | 30,40 mm | Odległość od końcówki stożka dociskowego |
| rmin. | 1,10 mm | min. odległość krawędzi |
| ra max. | 1,00 mm | suurin fileen säde |
| da min. | 27,00 mm | minimalna średnica kołnierza wału |
| Da max. | 45,00 mm | maksymalna średnica kołnierza obudowy |