Samonastawne łożysko kulkowe 1215-TVH-C3
Główne wymiary dla 1215-TVH-C3
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 75,00 mm | Średnica otworu |
| d1 | 93,70 mm | pierścień wewnętrzny o średnicy wewnętrznej |
| D | 130,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| D1 | ≈ 113,60 mm | pierścień wewnętrzny o średnicy zewnętrznej |
| B | 25,00 mm | szerokość |
| rmin | 1,50 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | ≈ 84,00 mm | minimalna średnica kołnierza wału |
| Da max. | ≈ 121,00 mm | maksymalna średnica kołnierza obudowy |
| ra max. | ≈ 1,50 mm | suurin fileen säde |