Slewing Bearings VSI250755-H-ZT-VSP
4 koniske smørenipler, DIN 71412-A S8x1, jevnt fordelt rundt omkretsen
Hoveddimensjoner for VSI250755-H-ZT-VSP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | indre diameter |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Sentreringsdiameter Ytre ring (toleranse: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | indre diameter Ytre ring |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Sentreringsdiameter Indre ring (toleranse: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Pitch sirkel monteringsborehull Ytre ring |
| Li | 694,00 mm | Pitch sirkel monteringsborehull Indre ring |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Tillatt friksjonsforbindelse av festeskruer |
| d0 | 630,00 mm | Stigningssirkeldiameter på giringen |