Sporruller av piggtype NUKRE90-B
Hoveddimensjoner for NUKRE90-B
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 90,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 35,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 100,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 35,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 1,00 mm | overhengende aksial skive |