Åket type sporrulle med IR NATR50-PP-UG
Hoveddimensjoner for NATR50-PP-UG
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 50,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 76,00 mm | |
| D | 90,00 mm | ytre diameter |
| B | 32,00 mm | bredde |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. kantavstand |