Åket type sporrulle med IR NATR25-PP
Hoveddimensjoner for NATR25-PP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 41,50 mm | |
| D | 52,00 mm | ytre diameter |
| B | 25,00 mm | bredde |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstand |