Åket type sporrulle med IR NATR17-PP
Hoveddimensjoner for NATR17-PP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | ytre diameter |
| B | 21,00 mm | bredde |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstand |