Sporruller av piggtype KRV72-PP-B
Hoveddimensjoner for KRV72-PP-B
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 72,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 24,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 80,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 29,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 0,80 mm | overhengende aksial skive |