Tannhjul KR16B-2-Z025
Hoveddimensjoner for KR16B-2-Z025
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| z | 25 | antall tenner |
| pt | 1" 25,40 mm |
Pitch (tommer) - Mål for rullekjede Pitch (metrisk) - Mål for rullekjede |
| b1 | 17,02 mm | Intern bredde (metrisk) - Mål for rullekjede |
| d1 | 15,88 mm | Rullediameter - Mål for rullekjede |
| Dk | 213,50 mm | Spissdiameter (gir) |
| Dt | 202,66 mm | Delingssirkeldiameter (gir) |
| Dn | 130,00 mm | Nav diameter |
| D | 25,00 mm | Diameter på pilothull |
| L | 70,00 mm | Total lengde |
| C | 2,50 mm | Radius bredde |
| r | 26,00 mm | Girradius |
| Zb | 15,80 mm | Tannbredde |
| h2 | 47,70 mm | Tannbredde |