Radial stangende GAKR12-PB
Hoveddimensjoner for GAKR12-PB
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0,018 mm, (boringstoleranse: H7 (aritmetisk gjennomsnitt)) |
| D | 26,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 16,00 mm | toleranse: -0,120 mm |
| dK | 22,23 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 15,40 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 32,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M12 | Utvendig gjenge, høyregjenger |
| h | 54,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 12,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 13,00 mm | Vippevinkel |
| l1 | 32,00 mm | Aksellengde utvendig gjenge |
| l2 | 70,00 mm | Total lengde |
| r1s | 0,30 mm | min. kantavstand |
Ytelsesdata for GAKR12-PB
|---|---|---|
| Cr | 13.400 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 20.800 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | 0 mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,04 mm | maksimum radiell klaring |