Sfærisk rullelager, forseglet 23122-2RS5K/VT143
Hoveddimensjoner for 23122-2RS5K/VT143
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | Akseldiameter |
| D | 180,00 mm | ytre diameter |
| B | 56,00 mm | bredde |
| d2 | 122,00 mm | |
| D1 | 166,00 mm | |
| b | 8,30 mm | |
| da min. | 121,00 mm | |
| da max. | 122,00 mm | |
| ra max. | 2,00 mm |