Looprollen van het noppentype NUKRE40-RR
Hoofdafmetingen voor NUKRE40-RR
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 40,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 22,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 58,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 20,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 1,80 mm | overhangende axiale sluitring |