Juktype Track Roller met IR NATR40-PP-B
Hoofdafmetingen voor NATR40-PP-B
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 66,00 mm | |
| D | 80,00 mm | buitenste diameter |
| B | 32,00 mm | breedte |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. rand afstand |