Åt type sporrulle med IR NATR40-PP-B
Hoveddimensioner til NATR40-PP-B
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 66,00 mm | |
| D | 80,00 mm | ydre diameter |
| B | 32,00 mm | bredde |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. kantafstand |