Tandwiel schijf KRS12B-1-Z010
Hoofdafmetingen voor KRS12B-1-Z010
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 10 | aantal tanden |
| pt | 3/4" 19,05 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 7/16" 11,68 mm |
| d1 | 12,07 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 69,00 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 61,64 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| D | 12,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| C | 2,00 mm | Radius breedte |
| r | 19,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 11,10 mm | Tand breedte |