Tandwiel schijf KRS08B-3-Z013
Hoofdafmetingen voor KRS08B-3-Z013
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 13 | aantal tanden |
| pt | 1/2" 12,70 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 5/16" 7,75 mm |
| d1 | 8,51 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 57,40 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 53,06 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| D | 14,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| C | 1,30 mm | Radius breedte |
| r | 13,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 7,00 mm | Tand breedte |
| h3 | 34,90 mm | Tand breedte |