Bolvormig rollager 249/710CAK30/C3W33
Hoofdafmetingen voor 249/710CAK30/C3W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | Schacht diameter |
| D | 950,00 mm | buitenste diameter |
| B | 243,00 mm | breedte |
| d2 | 792,00 mm | |
| D1 | 868,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 733,00 mm | |
| ra max. | 5,00 mm |