Axiális ferde hatásvonalú golyóscsapágy ZKLDF460 kétoldalú színészi játék
Fő dimenziók ZKLDF460
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 460,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 600,00 mm | külső átmérő |
| D1 | 560,00 mm | |
| D2 | 520,00 mm | |
| D3 | 563,00 mm | |
| H | 70,00 mm | |
| H1 | 46,00 mm | |
| HM | 520,00 mm | |
| J | 482,00 mm | |
| J1 | 580,00 mm | |
| d1 | 9,30 mm | Furatátmérő a belső gyűrűn |
| d2 | 15,00 mm | Süllyesztett fej átmérője |
| a | 8,20 mm | Süllyesztett furatmélység |
| ni | 46 | Lyukak száma a belső gyűrűn |
| d3 | 9,30 mm | Külső gyűrű furatátmérője |
| na | 45 | Lyukak száma a külső gyűrűn |
| n * t | 48X7.5° | Rögzítőcsavarokkal vagy kioldómenettel történő felosztás |
| G | M12 | Lehúzás menetes (3x) |
Teljesítmény adatai ZKLDF460
|---|---|---|
| MA | 34,00 Nm | Meghúzási nyomatékú csavarok |