Ékszíj XPA-00975
Fő dimenziók XPA-00975
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| Lw | 975,00 mm | A hatás hossza |
| m | 13,00 mm | |
| s | 10,00 mm | |
| n | 11,00 mm | |
| a | 12,70 mm | max. széles fogazott övtámlák |
| b | 11,00 mm | |
| c | 10,00 mm | |
| d | 15,00 mm | |
| e | 10,00 mm | |
| f | 2,80 mm | |
| h | 13,80 mm | max. mintamélység |