Csapdába ejtő csapágyak VSI250855-N-ZT
4 kúpos zsírzógomb, DIN 71412-A S8x1, egyenletesen elosztva a kerület mentén
Fő dimenziók VSI250855-N-ZT
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| di | 710,00 mm | belső átmérő |
| DaZT -IT8 | 953,00 mm | Központosító átmérő Külső gyűrű (megértés: -IT8) |
| Di | 853,00 mm | belső átmérő Külső gyűrű |
| daZT -IT8 | 855,00 mm | Központosító átmérő Belső gyűrű (megértés: -IT8) |
| La | 915,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Külső gyűrű |
| Li | 794,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Belső gyűrű |
| ni | 28 | |
| Fr | 339 kN | Rögzítőcsavarok megengedett súrlódó csatlakozása |
| d0 | 730,00 mm | A hajtómű osztáskör átmérője |