Stud típusú pályagörgők NUKRE90-X-RR
Fő dimenziók NUKRE90-X-RR
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| D | 90,00 mm | külső átmérő, Nyomgörgő |
| d | 35,00 mm | görgős csap / csap átmérője |
| B | 100,00 mm | A tekercs szélessége |
| C | 35,00 mm | A külső gyűrű szélessége |
| C1 | 1,00 mm | túlnyúló axiális alátét |