Stud típusú pályagörgők KRV30-X-PP-B
Fő dimenziók KRV30-X-PP-B
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| D | 30,00 mm | külső átmérő, Nyomgörgő |
| d | 12,00 mm | görgős csap / csap átmérője |
| B | 40,00 mm | A tekercs szélessége |
| C | 14,00 mm | A külső gyűrű szélessége |
| C1 | 0,60 mm | túlnyúló axiális alátét |