Stud típusú pályagörgők KRV26-PP-B
Fő dimenziók KRV26-PP-B
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| D | 26,00 mm | külső átmérő, Nyomgörgő |
| d | 10,00 mm | görgős csap / csap átmérője |
| B | 36,00 mm | A tekercs szélessége |
| C | 12,00 mm | A külső gyűrű szélessége |
| C1 | 0,60 mm | túlnyúló axiális alátét |