Lánckeréktárcsa KRS08B-3-Z016
Fő dimenziók KRS08B-3-Z016
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 16 | fogak száma |
| pt | 1/2" 12,70 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 5/16" 7,75 mm |
| d1 | 8,51 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 69,50 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 65,10 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| D | 16,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| C | 1,30 mm | Sugárszélesség |
| r | 13,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 7,00 mm | Fogszélesség |
| h3 | 34,90 mm | Fogszélesség |