Lánckeréktárcsa KRS08B-1-Z010
Fő dimenziók KRS08B-1-Z010
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 10 | fogak száma |
| pt | 1/2" 12,70 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 5/16" 7,75 mm |
| d1 | 8,51 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 45,20 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 41,10 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| D | 10,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| C | 1,30 mm | Sugárszélesség |
| r | 13,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 7,20 mm | Fogszélesség |