Lánckerék (előre fúrva a kúpos perselyhez) KR12B-1-Z016-1610
Fő dimenziók KR12B-1-Z016-1610
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 16 | fogak száma |
| pt | 3/4" 19,05 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 7/16" 11,68 mm |
| d1 | 12,07 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 105,50 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 97,65 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| Dn | 75,00 mm | Agy átmérője |
| D | 16,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| L | 35,00 mm | teljes hossz |
| C | 2,00 mm | Sugárszélesség |
| r | 19,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 11,10 mm | Fogszélesség |