Vékony szekciócsapágy K34008CP0 típus K08 Dimenziós sorozat C
Fő dimenziók K34008CP0
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 340,00 mm | tengely átmérője (metrikus) |
| D | 356,00 mm | külső átmérő (metrikus) |
| d1 | 345,90 mm | |
| D1 | 350,10 mm | |
| B | 8,00 mm | szélesség (metrikus) |
| rmin | 0,860 mm | min. él távolság |