Vékony szekciócsapágy J16008CP0 típus J08 Dimenziós sorozat C
Fő dimenziók J16008CP0
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | tengely átmérője (metrikus) |
| D | 176,00 mm | külső átmérő (metrikus) |
| d1 | 166,55 mm | |
| D1 | 169,42 mm | |
| B | 8,00 mm | szélesség (metrikus) |
| rmin | 0,860 mm | min. él távolság |