Belső gyűrű IR45X55X20-IS1
Fő dimenziók IR45X55X20-IS1
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 45,00 mm | Tengely átmérője |
| B | 20,00 mm | szélesség |
| F | 55,00 mm | külső átmérő |
| rmin | 1,00 mm | min. él távolság |