Dupla lánckeréktárcsa DKRS12B-Z014-014
Fő dimenziók DKRS12B-Z014-014
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 14 | fogak száma |
| pt | 3/4" 19,05 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 7/16" 11,68 mm |
| d1 | 12,07 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 93,60 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 85,61 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| D | 14,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| C | 2,00 mm | Sugárszélesség |
| r | 19,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 11,10 mm | Fogszélesség |