Toroid görgős csapágy C41/600-K30-M1B
Fő dimenziók C41/600-K30-M1B
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 980,00 mm | külső átmérő |
| B | 375,00 mm | szélesség |
| d2 | 701,20 mm | A belső gyűrű vállátmérője |
| D1 | 864,70 mm | Fordítsa át az átmérőt a külső gyűrűn |
| S1 | 24,60 mm | Megengedett tengelyirányú elmozdulás |
| Da max. | 828,00 mm | csatlakozási méret |
| Da min. | 948,00 mm | csatlakozási méret |
| da max. | 632,00 mm | csatlakozási méret |
| da min. | 695,00 mm | csatlakozási méret |
| ra | 6,00 mm | Avrundingsradius |
| Ca | 9,00 mm | recorrido de desplazamiento axial máx. |